Profesyonel, Hızlı, Kalıcı Çözüm.

Profesyonel Petek Temizleme Hizmetimiz Sadece 225 TL!

Hemen Arayın:0 (216) 747 94 44

Petek Temizleme

Doğalgaz Tasarrufu Petek Temizliği ile Mümkün!

Günlük hayatımızı kolaylaştıran, en sık kullandığımız araçlardandır petekler. Uzun süre kullandığımız bu araçlara da belli aralıklarla petek temizleme yapılması gerekir. Bu şekilde peteklerinizi en verimli şekilde ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Petek temizliği ihtiyacınızın oluşmasında, suyun niteliği, sıcaklık ve oksijen değerleri etkili olmaktadır. Yapılmayan petek temizliği, kireç, balçık, çamurlaşma olmasına neden olarak peteğinizin zamanla zarar görmesine ve verimini kaybetmesine, hatta bozularak çok daha yüksek maliyetli zararlara yol açabilir. Bunun için 225 tl sabit fiyat ve hepsi alanında uzman ekibimizle ihtiyacınız olan petek temizleme hizmetini sunuyoruz.

Sayfa İçeriği:
Petek Temizleme ve Petek Temizliği Hizmetleri

Petek Temizleme Servis Bölgelerimiz

İstanbul Anadolu Yakası

 • Ataşehir
 • Beykoz
 • Çekmeköy
 • Kadıköy
 • Kartal
 • Maltepe
 • Pendik
 • Sancaktepe
 • Sultangazi
 • Tuzla
 • Ümraniye
 • Üsküdar

İstanbul Avrupa Yakası

 • Arnavutköy
 • Avcılar
 • Bağcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beylikdüzü
 • Esenler
 • Esenyurt
 • Eyüp
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Kağıthane
 • Küçükçekmece
 • Sarıyer
 • Sultanbeyli
 • Şişli
 • Zeytinburnu
Petek Temizleme İçin Hemen Arayın: 0 (216) 747 94 44

Petek Temizleme ile İlgili Sık Sorulan Sorular:

Neden Petek Temizliği Yaptırmalısınız?

Neden Petek Temizleme Yaptırılmalı?

Petek temizliği yaptırmak öncelikle peteğinizi daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Gerekli aralıklarla yaptırılan petek temizliği sayesinde oluşabilecek arızalara önlem alabilir, arıza belirtilerini erkenden görerek soruna çözüm bulabilir ve geri dönülmez arızalara yol açılmasına engel olabilirsiniz. Kullanım süresine bağlı olarak, suyun özelliği, sıcaklığa ve oksijene bağlı olarak, ısıtma sistemleri içerisinde balçık, kireç, kışır, tortu ve çamurlaşma meydana gelebilir ve petek temizleme ihtiyacı ortaya çıkar. Özellikle de yerden ısıtmalı sistemlerde çamurlaşma daha sık görülür. Son teknoloji yöntemlerle petek temizleme için profesyonel hizmetle karşınızdayız.

Petek temizliği yapmak, tasarruf yapmak için de oldukça önemlidir. Yeterince ısıtamayan petek aynı zamanda yüksek fiyatlı faturalara neden olur. Bu sorunu ortadan kaldırmak petek temizleme ile mümkün.Günlük hayatınızda da yeterince ısıtmayan bir petek, konforsuz bir yaşama alanı oluşturarak sıkıntı yaratır. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak petek temizliği ile mümkün.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Petek temizliği alanında, uzman ekip arkadaşlarımızla çalışıyor ve size en uygun hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Petek temizliği yaparken tüm ihtiyaçlarınızı gözden geçirdikten sonra işe başlıyoruz. Öncelikle gittiğimiz mekanda müşterimizin tesisat, petek ve vanalarını kontrol ediyor, tamir edilmesi gereken bir şey varsa onu belirleyip, müşterimizin isteği dahilinde tamir ediyoruz.

Petek temizliği yaptığımız makineyi uygun bir petekten sisteme bağlayarak petek temizleme çalışmasına başlıyoruz. Petek temizleme yapmadan önce seçtiğimiz bir vana dışında tüm vanaları uygun bir petek temizliği için kapatıyoruz. Ön yıkama yaparak petek temizliği yapmaya başlıyoruz. Sonrasında bütün petekler petek temizliği için açık konuma getirilir. İlaçlı yıkama ile petek temizleme süreci devam eder. Petekler durulanır. Daha sonra filtre değiştirerek petek temizliği devam eder. Petek temizleme faydasının devamı için koruyucu kimyasal ilave edilebilir. Bu petek temizleme aşamasından sonra, petek temizliği sistem yakılarak hava alma işlemiyle devam eder. Petek temizliği sonrasında sistem test edilerek çalışır vaziyette müşterimize teslim edilir.

Ne Sıklıkla Petek Temizliği Yapılmalıdır?

Ne Sıklıkla Petek Temizliği Yapılmalıdır?

Petek temizleme işleminin ne sıklıkla yapılacağı biraz da petek kullanımınızla ilgilidir. Ne zaman petek temizleme gereksinimi duyarsanız, o zaman petek temizliği yaptırabilirsiniz. Kış aylarında ortam ısısını sağlayan petekler için kış gelmeden petek temizliği yaptırmak daha uygun olacaktır. Petek temizleme yapılmış bir petek ile daha rahat ve konforlu bir kış geçirebilirsiniz. En az iki yılda bir petek temizleme yapılması önerilir. Petek temizliği aksaması halinde yeterince ısıtmayan petek ile zor durumda kalabilirsiniz.

Profesyonel Petek Temizliği

Profesyonel Petek Temizliği

Petek temizliği yaptırmanın ne kadar önemli bir gereklilik olduğundan bahsettik. Peki petek temizliği için nasıl bir hizmet beklemeliyiz? Petek temizliği, her alan gibi iyi bir sonuç için profesyonellik gerektiren bir alandır. Petek temizleme araçlarının kaliteli ve son teknoloji olması, iyi bir petek temizleme hizmetinin şartlarındandır. Ayrıca petek temizliği yapan kişilerin alanında uzman olması, tecrübeli olması da dikkat edilecek bir başka noktadır. Uzman bir ekiple yapılan petek temizleme hizmetinden memnun kalmanız daha olasıdır. Böylece uzun süre kaliteli bir petek temizliği hizmetine ve uzun süren konforlu kullanıma kavuşabilirsiniz.

Petek Temizliği Yaparken Dikkat Ettiklerimiz

Petek Temizliği Yaparken Dikkat Ettiklerimiz

Öncelikle dikkat ettiğimiz konu petek temizleme hizmetimizin kullanıcı dostu olmasıdır. Yani tamamen müşteri memnuniyetini hedefleyerek, petek temizleme hizmetimizin her aşamasını ona göre hazırlıyoruz. İhtiyaçlarınızı, bizden beklentilerinizi, isteklerinizi de hesaba katarak bir petek temizliği yapıyoruz. Petek temizliği yaptırmak isteyen birçok müşterinin aklına ilk gelen şeylerden biri petek temizleme fiyatı hakkında oluyor genelde. Petek temizleme herkesin ihtiyaç duyduğu bir hizmet olsa da, fiyat konusu biraz can sıkıcı olabiliyor müşterilerimiz için. Bazı petek temizleme hizmetleri alması gereken ücretin çok üzerinde bir fiyat verdiği için, bu durum göz korkutabiliyor. İşte bunları düşünerek ücretimizi sabit tutuyor ve 225 tl gibi uygun bir fiyatta petek temizleme hizmeti veriyoruz.

Petek temizleme hizmeti uzmanlık gerektirir ve sizin, petek temizliği yaptırırken bizden en iyisini beklediğinizi biliyoruz. Bu yüzden petek temizleme çalışanlarımız tamamen uzman kişilerden oluşuyor. Petek temizliği yapan ekip arkadaşlarımızı seçerken profesyonel ve sertifikalı petek temizleme uzmanı olduklarından emin oluyoruz. Size en iyi petek temizleme hizmetini vermek bizim görevimiz. Hızlı olmak da petek temizliği hizmetimizin bir diğer önem verdiğimiz noktası. İstanbul’un her yerinde petek temizleme için işe hazır olmak ve petek temizliği ile sorunlarınıza çözüm olmak zorundayız. Bunu da ancak disiplinli ve büyük bir petek temizleme ekibiyle mümkün. Birbirinden deneyimli ekip arkadaşlarımız petek temizliği ihtiyacınızı karşılamak için hazır bekliyor. 7/24 ulaşabileceğiniz petek temizleme sevisi hattımızla her zaman iletişime geçebilir, en yakın zamana petek temizleme için randevu alabilirsiniz.

Petek temizleme yaparken kullandığımız araçların gelişmiş teknolojiye uymasına ve kullandığımız petek temizleme ürünlerinin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Kullandığımız malzemeler, verdiğimiz petek temizleme hizmeti için büyük önem taşıyor. Biz de etkisinin uzun sürmesi için en iyi malzemeleri kullanmaktan geri durmuyoruz. Müşterilerimizin görüşleri bizim için çok önemlidir. Petek temizleme işini çok ciddiye alıyor ve size en iyi hizmeti sunmak için de kendimizi sürekli güncel tutuyoruz. Petek temizleme hizmeti aldıktan sonra geri dönüşleriniz ile ilgili değerlendirmeler yapıp petek temizliği hizmetimizi en iyi hale getiriyoruz.

Venti ile Uzmanından Petek Temizliği

Petek temizliği yapan diğer markalardan bizi ayıran şeyin kullanıcılarımızı düşünerek bir petek temizleme hizmeti sunmamız olduğunu düşünüyorum. Petek temizliği yaparken kalite, deneyim, hız, uygun fiyat gibi noktalara dikkat ederek bir petek temizleme hizmeti sunuyoruz. Yıllardır diğer petek temizliği yapan markaları aşarak, kaliteli petek temizleme hizmetinde aranan isim olmayı başarmış bir marka olarak size en iyi petek temizliği hizmetini sunmaktan gurur ve sevinç duyuyoruz. Petek temizliği tam bir disiplinle yaptığımız bir hizmettir. Olması gereken petek temizliği hizmetini en iyi şekilde veriyoruz. Petek temizleme hizmetimizi alanında uzman petek temizleme uzmanlarıyla gerçekleştiriyoruz. Petek temizleme ekibimizin tamamı sertifikalı ve eğitimli kişilerden oluşuyor. Tüm ekip petek temizleme alanında yıllarca çalışarak birikim sahibi olmuştur. Tecrübenin yanı sıra hem kendi bünyemizde hem de müşteri ile iletişimimizde saygı ve uyumu koruyoruz.

Petek temizleme için hem Avrupa yakası, hem Anadolu yakasında, tüm İstanbul’da petek temizleme hizmeti vererek başarılı ve güvenilir bir petek temizleme servisi olduk. Bunu petek temizleme için bize güvenen ve başkalarına tavsiye ederek büyümemize katkıda bulunan petek temizleme hizmeti verdiğimiz müşterilerimize borçluyuz. Petek temizleme deneyimsiz kişiler tarafından yapıldığında istediğiniz verimi sağlamaz ve paranızın boşa gitmesine sebebiyet verebilir. Bundan kaçınmak için güvendiğiniz bir petek temizleme servisi ile çalışmanız önemlidir. Birçok kullanıcımıza sağladığımız başarılı hizmetlerle, sizin için de en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz.